Arama Motorlarında hızlı yükselin - Sınırsız Trafik

Destek Tel: 0.212 416 06 44 - 558 94 50 - 0.532 541 93 77
Alışveriş Sepetim

Sepetiniz Boş...

Üye Girişi
Email :
Şifre :
   
Üye Ol | Şifremi Unuttum
E-Ticaret Bilgi Portalı
E-Ticaret İçin Gelişmiş SEO Önerileri E-Ticaret İçin Gelişmiş SEO Önerileri
E-Ticaret Siteniz Google da birinci sırada yer alsın. E-Ticaret Siteniz Google da birinci sırada yer alsın.
E-Ticaret siteleri için SEO teknikleri E-Ticaret siteleri için SEO teknikleri
E-Ticarette müşteriyi elde tutma yolları E-Ticarette müşteriyi elde tutma yolları
E-Ticaret`te büyüme sürüyor E-Ticaret`te büyüme sürüyor
E-Ticaret Hızla Gelişiyor E-Ticaret Hızla Gelişiyor
E-Ticaret sitelerine yeni müşteri kazanma yolları E-Ticaret sitelerine yeni müşteri kazanma yolları
E-ticaret girişimcilerine ipuçları E-ticaret girişimcilerine ipuçları
E-ticaret te Dijital Cüzdan dönemi E-ticaret te Dijital Cüzdan dönemi
E-Ticaret te yeni düzenleme E-Ticaret te yeni düzenleme
E-Ticaret siteleri için Seo tavsiyeleri E-Ticaret siteleri için Seo tavsiyeleri
Kibo Katalog Kitap Entegrasyonu tamamlanmıştır. Kibo Katalog Kitap Entegrasyonu tamamlanmıştır.
E-Ticaret Sitelerine yeni ayar yapılacak E-Ticaret Sitelerine yeni ayar yapılacak
E-ticaret Sitesi rakamı 20 milyarı buldu E-ticaret Sitesi rakamı 20 milyarı buldu
Engelliler E-ticaret (Elektronik Ticaret) eğitimi alacak Engelliler E-ticaret (Elektronik Ticaret) eğitimi alacak
E-ticaret Siteleri ile Alışveriş bir yılda yüzde 57 arttı E-ticaret Siteleri ile Alışveriş bir yılda yüzde 57 arttı
Alışveriş çılgınlığı e-ticaret siteleri ile rekora koşuyor Alışveriş çılgınlığı e-ticaret siteleri ile rekora koşuyor
Sanal Pos alabilir miyim diye düşünmeyin, Posnet Ödeme ile 1 günde sanal posunuz olsun! Sanal Pos alabilir miyim diye düşünmeyin, Posnet Ödeme ile 1 günde sanal posunuz olsun!
Diğer E-Ticaret Firmalarından Farklılıklarımız Diğer E-Ticaret Firmalarından Farklılıklarımız
Tablet Bilgisayarların E-ticarete etkisi nelerdir Tablet Bilgisayarların E-ticarete etkisi nelerdir
Yeniliklerden Haberdar Olun
Ad Soyad :
Email :
Şehir :
Güvenlik Kodu :
Kodunu Girin :
 
E-Ticaret Bilgi Portalı

E-Ticaret Siteniz Google da birinci sırada yer alsın.

19 Ocak 2013 Cumartesi 12:00
Teknolojinin baş döndürücü bir hızla gelişimini devam ettirdiği bu günlerde, birbirinden farklı değişiklikler de hayatımızda kendini göstermeye başladı.

Önce alışkanlıklarımız değişti, daha sonra algılarımız. Alışveriş yapmak için marketleri, pazarları dolaştığımız günler de hayli geride kaldı doğrusu. Artık insanlar dışarıya çıkıp alışveriş yapmak yerine; daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli olan internetten alışveriş yapma yolunu tercih ediyorlar. Engin bir derya olarak niteleyebileceğimiz internet sayesinde gerçek mağazaların aksine bir ürün hakkında yapılan tüm yorumları okuyabilmek, ürünü daha önce satın almış kişilerin tecrübe ve deneyimlerine dayanarak ürün tercihi yapabilmek oldukça önemli bir artı olarak gözümüze çarpıyor. Buna ek olarak düzenlenen kampanyalar ve sağlanan güvenli ödeme yöntemleri de kullanıcıları internetten alışveriş yapmaya teşvik etmeye devam ediyor.
 

E-Ticaret SEO

E-ticaret olarak adlandırabileceğimiz bu yeni alışveriş furyası, beraberinde azılı bir rekabeti de getirdi. Sektöre merhaba diyen kuruluş sayısındaki ciddi artış, e-ticaret piyasasında dengeleri de değiştirmeye başladı. Artık rakiplerinizin arasından sıyrılabilmek için kaliteli bir SEO uzmanıyla çalışıp, E-ticaret sitenizi arama sonuçlarında üst sıralara tırmandırmanız şart. Aksi takdirde en azılı hastalıkların kesin dermanı olan ilaçları satıyor olsanız bile, gerekli SEO çalışmasını yapmadığınız için e-ticaret sektöründe başarıya ulaşabilmeniz yarınlara kalabilir. Unutmamak gerekir ki, reklam ve tanıtım alanında yaşanan değişimlere de ayak uydurmak; firmanızın piyasada kalıcı bir yer edinmesi noktasında büyük rol oynayacaktır. Günümüzde de reklam ve tanıtımın maliyetine katlanmaya gerek kalmadan, daha kalıcı ve etkili bir çözüm olan E-ticaret siteleri için SEO çalışması yaptırmak; takdir edersiniz ki çok daha mantıklı. Doğal ve tamamen organik bir şekilde sitenizi keşfeden kullanıcı, reklam çalışmasıyla sitenize gelen kullanıcıdan daha “sadık” bir müşteri haline dönüşebilir.

Evet, bir E-ticaret sitesinin amacı günübirlik kullanıcılardan ziyade sadık müşterilere ev sahipliği yapmak olmalıdır. E-Posta kutusuna gelen spam mesajları okuyarak sitenize ulaşan bir ziyaretçi, sadık müşteri profilinden çok çok uzaktadır. Ancak arama motorundan sitenize yönlenmiş bir kullanıcı, aradığı ürünü uygun fiyat ve yeterli açıklamayla bulabilirse neden sizin sadık ziyaretçileriniz arasına girmesin ki?

E-ticaret siteniz varsa, kaliteli bir yazılımın yanı sıra yine kaliteli bir SEO firmasından SEO danışmanlığı alarak gerekli yönlendirmelere uymanız ve yine SEO hizmeti satın almak suretiyle sitenizi rakiplerinizden daha üst sıralara taşımanız mutlaka gerekli. Sadece firma değil, kişisel olarak iş yapan SEO uzmanlarıyla da proje bazlı çalışabilirsiniz. Başlangıç için bu hizmeti de sizlere önerebiliriz, ancak kaliteli ve kurumsal bir firma olmayı hedefliyorsanız SEO firmasını tercih etmeniz daha mantıklı olabilir. Her halukarda çalışacağınız kişi veya kurumlarla iş yapmadan önce sözleşme imzalamanız gerektiğini sakın unutmayınız. Gerçekten kullanıcı dostu bir E-ticaret sitesi oluşturmayı başarabilirseniz, neden siz de birinci sırada yer almayasınız ki?

Bu haber 22504 kez okundu.
Ücretsiz Demo