Arama Motorlarında hızlı yükselin - Sınırsız Trafik

Destek Tel: 0.212 416 06 44 - 558 94 50 - 0.532 541 93 77
HAKKIMIZDA
Haber Sitesi Yazılımı

Haber Sitesi Nedir?

 

Bir haber sitesi temelde CMS (İçerik Yönetim Sistemi) olarak tanımlanan, web üzerinde çalışan (yani internet üzerinden ulaşılan) bir yazılımdır.


Nora News v.4.0 tanıtım Dökümanı

 

1 -

Meta Tag Ayarları Modülü Sitedeki Meta Tag ayarları modülünü kullanarak belirlediğiniz Arama motorları sitenizi daha çabuk ve aramalarda üst sıralarda çıkma şansınızı arttırırsınız.

 

2 -

Sistem Yöneticileri Modülü Sistem Yöneticileri modülünde istediğiniz kadar sistem yöneticisi veya Editör veya kısıtlı editor yetkisi vererek site yöneticilerini, yetkilerine göre sınıflandırıp iş akışınızı daha kolay ve verimli hale getirebilirsiniz.

 

3 -

Veri Tabanı Bakım Modülü Bu modülü kullanarak sisteminizi en iyi şekilde optimize ederek veritabanınıza bakım uygulayabilir ve sisteminizin daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

 

4 -

Blok Yönetimi Modülü Sistem içerisinde oluşturulmuş veya default olarak hazırladığımız tüm blokları yukarı aşağı sağa sola ve orta sütunlara taşıyıp istediğiniz sıraya göre sıralayıp ve Modül içerisindeki tüm blokları aktif / pasif durumuna getirerek sisteminizi kendinize gore oluşturabilirsiniz ve daha sonra da istediğiniz her hangi bir bloğu oluşturup yayına sokabilirsiniz

 

5 -

Banner ( Reklam ) Modülü Banner modülünü kullanarak sitenize istediğiniz kadar reklam bannerı ekleyebilirsiniz. Böylece sistemizin maddi yükünü de hafifletmiş olursunuz. Gelişmiş reklam modülünde flash ve resim reklam bannerları kullanabilirsiniz.

 

6 -

Anket Bu modül yardımı ile sisteme istenildiği kadar anket eklenebilmektedir. Eklediğiniz tüm anketleri
aktif / pasif hale getirip ana sayfada gözükmesini sağlayabilirsiniz. Önceki eklenen anketlerin sadece sonuçları görüntülebilmektedir.

 

7 -

Fotoğraf Galerisi Modülü Fotoğraf Galerisi Modülünü kullanarak seçtiğiniz her hangi bir habere ait Fotoğraf Galerisi oluşturabilir veya Kategorize ettiğiniz her hangi bir kategoriye istediğiniz fotoğrafı ekleyerek kullanabilirsiniz.

 

8 -

Günlük ve İstatistik Rapor Modülü Bu modülü kullanarak günlük ve aylara göre haber görüntülenme ve ziyaretçi sayısı nı online olarak izleyebilme ve ayrıntılı istatistik rapor alabilme şansınız vardır.

 

9 -

Arşiv Arama Sisteme daha önce girilmiş olan haberlerde arama yapmak için kullanılır. "Başlık ve İçerik" ve "Başlık" olmak üzere iki farklı alanda arama yapabilir. Arama sonuçları "Başlık" veya "Tarih" alanına göre listeleyebilirsiniz.

 

10 -

Haber Yorumları Modülü Haber Yorumları modülünü kullanarak site içerisinde yayınlanan haberlere ait yorumları onay bekleyen yorumlar içerisinde görebilir ve sistem yöneticisi veya editor uygun görmediği gerekli değişikleri yapıp yorumu yayınlayabilir veya yorumu silmeyi tercih edebilirsiniz.

 

11 -

Haber Arama Modülü Tüm Kategorilerde yayınlanan ve yayında olan ve pasif haberler içinde arayabilme özelliği bulunan modül haber listelemenizde size yardımcı olacaktır.

 

12 -

İşlem Kayıtları Modülü ( Haber Yazılımı Sistem Log ları ) Bu bölümde admin panelinden yöneticilerin ve editörlerin yaptıgı işlemleri takip edebilir hangi yöneticinin haber sildiği ve hangi modülü kullandığını saat ve tarih bilgileri ile beraber görebilirsiniz.

 

13 -

Online Ziyaretçiler Modülü Online Ziyaretçiler Modülü site içerisindeki misafir ziyaretçileri ve üye girişi yapan ziyaretçileri i.p. adresi ile birlikte admin panelinden anlık olarak izleyebilirsiniz. Böylece sitenizdeki anlık ziyaretçi sayısını öğrenebilirsiniz.

 

14 -

Silinen Haberler Modülü Silinen haberler modülünde sildiğiniz her haber anında arşivlenerek silinen haberin hangi yönetici tarafından ve hangi saatte veya hangi tarihte silindiğini görebilirsiniz.

 

15 -

Site Üye Yönetimi Modülü Bu modülü kullanarak sitenizdeki tüm üyeleri görebilir ve listeleyebilirsiniz ve üyeliği bulunan kişilerin üyelik bilgilerini düzenleyebilir veya üyelik hesabını silip hesabını kapatabilirsiniz ve dolayısıyla kişinin haberlere yorum yazmasını da engelleyebilirsiniz.

 

16 -

Piyasalar Döviz bilgileri TCMB`ndan otomatik olarak alınmaktadır.

 

17 -

Künye Site künyesinin yer aldığı bölümdür. İçeriği yönetim panelinden kolayca değiştirilebilir.

 

18 -

İletişim Formu Bu modül yardımı ile kullanıcılar site yönetimine mesaj gönderebilirler. Gönderilen bu mesajlar belirlediğiniz e-posta adresine mail olarak gider ve ayrıca sistem database ine de kayıt altına lınmakta ve yönetim panelinde listelenmektedir.

 

19 -

Video Galerisi Modülü Video Galerisi Modülünü kullanarak seçtiğiniz her hangi bir habere ait Video Galerisi oluşturabilir veya Kategorize ettiğiniz her hangi bir kategoriye istediğiniz Video yu ekleyerek kullanabilirsiniz.

 

20 -

RSS Desteği Sitenizin`in sık sık değişen içeriğini, son dakika gelişmelerini kullanıcılara sunan sistemdir.

 

21 -

Mail Listesi Modülü İsteyen kullanıcılara sitedeki gelişmeleri ve mail yoluyla iletmek amacıyla kullanabilmektedir.

 

22 -

Hava Durumu Modülü İstenilen sayıda ilin hava raporu gösterilebilmektedir.

 

 

Temel Özellikler Başlangıç Standart Profesyonel
Yayına Alınma Süresi 1 Gün 2 Gün 3 Gün
Özel Arayüz Tasarımı Opsiyonel
Meta Tag Ayarları Modülü
Sistem Yöneticileri Modülü ( Editör Ekleme )
Veritabanı Bakım Modülü
Bloklar Modülü ( Blokları Yukarı Aşağı Taşıma )
Banner ( Reklam Yönetim Modülü )
Anket Ekleme Yönetim Modlü
Fotoğraf Galerisi Modülü
Video Galerisi Modülü
Günlük İstatistlik Modülü
Haber Arşiv Arama Modülü
Haber Yorumları Modülü
Haber Arama Modülü
İşlem Kayıtları Modülü ( Editör Kullanım Logları )
Online Ziyaretçiler Modülü
Silinen Haberler Modülü
Site Üye Yönetim Modülü
Piyasalar Modülü
Statik Sayfa Yapma Modülü ( Künye - Hakkımızda )
İletişim Formu Modülü
Rss Desteği Modülü
E-Posta Listesi ( Maillist )
Hava Durumu Modülü
WEB BARINDIRMA ÖZELLİKLERİ Başlangıç Standart Profesyonel
Web barındırma Ekonomik Standart Kurumsal
Alan 500 mb 1000 mb 1500 mb
Eposta sayısı 10 adet 20 adet 50 adet
Aylık Trafik 5 GB 20 GB 50 GB
DİĞER ÖZELLİKLERİ Başlangıç Standart Profesyonel
E-Posta Okuma Paneli
En üst çerçeve tarih formatı
En üst çerçeve hoşgeldiniz formatı
Modülleri aktif pasif hale getirebilme
Anket soru cevapları değiştirebilme
Linklere kategori ekleyebilme
FİYAT 499.00 TL 699.00 TL 1.499.00 TL
SATIN ALMAK İÇİN BUTONLARA TIKLAYINIZ

 

Ücretsiz Demo