Arama Motorlarında hızlı yükselin - Sınırsız Trafik

Destek Tel: 0.212 416 06 44 - 558 94 50 - 0.532 541 93 77
HAKKIMIZDA
Gizlilik Politikası

 Bu gizlilik ilkeleri www.noramedya.com Sitesi`nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.noramedya.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

 
IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
 
Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.noramedya.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.
 
Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi gibi), hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.
 
Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü
 
İşbu www.noramedya.com sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından Akkuşsan Yedek Parça`nın Markaların Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır. Üye, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin Akkuşsan Yedek Parça`ya ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder."
 
Güvenlik
 
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
1- 128 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır.
2- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.
3- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.
 
Bilgi Birleştirilmesi
 
Sitemizde verdiğiniz bilgilerinizle üçüncü partilerden alınan bilgiler birleştirilmektedir. Kullanıcılarımız siteye kayıt bıraktıkları her noktada, irtibat bilgilerinin firmamız veya tarafımızca belirlenen firmalar tarafından kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu konuda yaptıkları seçimi her zaman değiştirme hakkı vardır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan silebilir.
 
Düzeltme / Yenileme
 
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.
Ücretsiz Demo