Arama Motorlarında hızlı yükselin - Sınırsız Trafik

Destek Tel: 0.212 416 06 44 - 558 94 50 - 0.532 541 93 77
HAKKIMIZDA
Sıkça Sorulanlar

Yazılımı aldıktan sonra teknik destek veriyormusunuz?
Teknik ekibimizden dilediğiniz zaman telefon ya da emaille destek alabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz size dilediğiniz konularda yardımcı olmaya çalışacaktır.

Birden fazla domain kullanabilir miyiz?
Tabi ki kullanabilirsiniz. Ancak domainlerinizden bir tanesi ana domain olmak zorundadır. SSL sertifikası ana domain üzerine lisanslanır. Diğer domainler ana domaine hosting hesabı açılarak yönlendirlir.

Sitede kredi kartı güvenliği nasıl sağlanıyor?
Sitede size özel 128 Bit SSL ( Güvenlik ) Sertifikası lisanslanmaktadır. Bu sertifika müşterinin kredi karyı bilgilerini şifrelemektedir. Dolayısıyla kredi kartı bilgileri bankaya ulaşırken güvenliği sağlanmaktadır. Ayrıca serverlarda katiyen kredi kartı bilgileri tutulmamaktadır.

Sanal pos almak için ne gibi işlemler yapmak gerekiyor?
Öncelikle bir vergi levhanızın olması gerekmektedir. Ardından bankaya Sanal Pos için başvuru yapmanız gerekmektedir. Size bankalar sanal pos için bir başvuru formu vereceklerdir. Bu başvuru formunu doldurup bankaya başvuru yaptığınızda başvurunuz bankalar tarafından alınmış olacaktır.

Kargo modülü mevcut mu, nasıl işliyor?
Nora E-Ticaret Yazılımında çok detaylı bir kargo modülü mevcuttur. Öncelikle ürünlerinizi sisteme girerken desi miktarlarını sisteme tanımlamanız gerekmektedir. Ardından kargo firmasından fiyatlandırma tablosunu talep etmeniz gerekmektedir. Kargo firmasının size verdiği desi ve mesafe bazlı fiyatlandırma tablosunu bir defaya mahsus admin panelinden sisteme kaydettiğinizde kargo fiyatlandırması düzgün bir şekilde çalışacaktır. Ayrıca dilerseniz Sistem ayarları modülünden  xxx liranın üzeri kargo ücretsiz tanımlaması da yapabilirsiniz.

Serverlarınız yeterince hızlı mı?
Serverlarımız donanımsal olarak 8 Adet  Xeon işlemci ve 24 GB ram özelliklerine sahip HP marka serverlardır. Dolayısıyla konfigürasyonları çok ileri düzeydedir. Hat limiti olarak da herhangi bir kullanım limitimiz bulunmamaktadır. Dolayısıyla hız olarak bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Ayrıca Sınırsız Trafik avantajı ile paket ücreti dışında hiç bir ücret ödemezsiniz. (Türkiye` de Bir İlk )

Güncellemelerden ücretsiz faydalanabiliyor muyuz?
Yazılımımızın güncel sürümlerinden ücretsiz faydalanabiliyorsunuz.

Yıllık ücretiniz nedir? Her yıl aynı ücreti mi ödeyeceğiz? Yıllık fiyatın sabit olduğunu nerden anlayacağız?
İlk Yıl Standart Paket için ödeyeceğiniz fiyat 750TL + KDV dir. İlk yılınızı doldurduktan sonra takip eden yıllarda hizmetin devamı için 500 TL+ KDV ödemeniz gerekmektedir.
Bu ücret sitenin Hosting, Alan Adı, SSL Sertifikası, Statik IP, yedeklemeler ve server yenilemeleri için talep edilen bir ücrettir.
Sizinle imzaladığımız lisans sözleşmesinde bu fiyatın sabit olup değişmeyeceğine dair madde mevcuttur. Lisans sözleşmesini de karşılıklı imzalayarak resmiyete kavuşturmaktayız.

Yazılımda Tema Desteği var mı?
Yazılımımızda bir çok tema desteği bulunmaktadır. Ayrıca Tema Yönetiminden Bloklarınızı özelleştirerek Temalarınızın görünümünü değiştirebilirsiniz

Sitenin bazı yerlerine flaş ekleyebiliyor muyuz?
Sitenizin sağ ve sol kısımlarına dilediğiniz kadar flaş animasyonu ekleyebilirsiniz.

Google a kayıt yapıyor musunuz ? Hemen Google da çıkar mıyız?
Google arama motoruna sisteminiz otomatik olarak tarafımızca kaydedilmektedir. Fakat bu kayıt işleminin sonuçlarını 1-2 gün içerisinde görme olasılığını bulunmamaktadır. Günlük 100.000’lerce site Google tarafından yeniden güncelleniyor ve bunlar zaman alıyor. Sizin siteniz de ortalama 15-20 gün içerisinde tüm ürün sayfalarında indexlenmiş olacaktır.

Siz Nora Medya olarak yedek alıyormusunuz ?
Yedekleme hizmeti dosyaların güvenliği banka altyapıları ve şirket politikası nedeniyle yedeklemeyi kendiniz yapamazsınız.

Üyelere toplu mail yollayabiliyor muyuz?

Üyelerinize toplu mail yollayabilirsiniz. Hatta üyelerinizi belli iller altında toplayıp mailler yollayabilirsiniz. 

Ücretsiz Demo